LENOVO THINKPAD E490 20N80074TX 14'' FHD i5-8265U 4GB 1TB SATA FREEDOS
Stok Kodu
20N80074TX-
30.612,16 TL
Havale
29.693,79 TL
3.428,82 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
|
Kategori |
Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E490 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Ci5-8265U (4C, 1.6 / 3.9GHz, 6MB) |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | SATA |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 620 |
| Ethernet Kartı | Intel 9260 ac, 2x2 + BT5.0 |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı, dahili hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD kamera |
| Kart Okuyucu | 4-in-1 kart okuyucu |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 45 Wh |
| Boyutlar | 335mm x 235mm x 22.5mm/1.68 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.