Lenovo ThinkPad E590 20NB0065TX 15.6'' i7-8565U 8 GB 256GB SSD FDOS
Stok Kodu
20NB0065TX
48.136,11 TL
Havale
46.692,03 TL
5.391,65 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E590 |
| İşlemci Tipi | Intel Core İ7 |
| İşlemci | Intel Core i7-8565U (1.8 / 4.26GHz) |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD (1920x1080) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı | AMD Radeon RX 550X2 |
| Ethernet Kartı | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Numerik Q TR |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Garanti Yılı | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.