Hediyeli
LENOVO THINKPAD E590 20NB0069TX 15.6'' FHD i7-8565U 8G 512GB FDOS
Stok Kodu
20NB0069TX
45.945,62 TL
Havale
44.567,25 TL
5.146,29 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
Stok Durumu
Stokta Yok
Hediyesi
MS OFFICE 365 BİREYSEL 32/64BIT TÜRKÇE KUTU 1 YIL
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
|
Kategori |
Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | E590 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Ci7-8565U (4C/8T, 1.8GHz, 8MB) |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımsız |
| Ekran Kartı | AMD Radeon RX 550 |
| Ethernet Kartı | Gigabit Ethernet Bağlantısı, Realtek R8111GUS |
| Ses Kartı |
Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p kamera |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | Entegre 45 Wh |
| Boyutlar | 369mm x 252.5mm x 19.9mm/2.12 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.