Lenovo ThinkPad Gen2 E14 i5-1135G7 8G 256G 14''FHD Windows 11 Pro
Stok Kodu
NB.LEN.20TA00K4TX
52.517,10 TL
Havale
50.941,59 TL
5.882,35 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 Gen 2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB) |
| vPro | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 1 x 8 GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-3200 MHz |
| MBellek Slot Sayısı | 1 Adet |
| Max. Bellek Kapasitesiı | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı Modeli | Integrated Intel Iris Xe Graphics functions as UHD Graphics |
| Dahili Web Kamerası | IR & HD 720p with Privacy Shutter |
| Wlan+Bluetooth/ | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| Adaptör | 65W USB-C (3-pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q Klavye |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro 64, Turkish / English |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Var |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB 4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.