LENOVO THINKPAD L490 20Q500ETTX 14'' i5-8265U 8 GB 256 GB SSD W10PRO
Stok Kodu
210197772
56.350,47 TL
Havale
54.659,95 TL
6.311,72 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E490 |
| İşlemci Tipi | Intel Core İ5 |
| İşlemci | Intel Core i5-8565U (1.6 / 3.9GHz, 6MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD (1920x1080) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 620 |
| Ethernet Kartı | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Numerik Q TR |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 45Wh |
| Garanti Yılı | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.