LENOVO THINKPAD P1 20MD004DTX 15.6'' UHD E-2176M 32GB 512GB P2000-4GB W10P
Stok Kodu
20MD004DTX
206.399,33 TL
Havale
200.207,35 TL
23.118,45 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
ARMADA ZEYNEP
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo Thinkpad P1 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E-2176M |
| İşlemci | Intel Xeon E-2176M (6C / 12T, 2.7 / 4.4GHz, 12MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64Bit |
| Anabellek | 32 GB (2X16GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 512 GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB GDDR5 |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Tipi | UHD |
| Ekran Çözünürlük | 3840x2160 |
| Ses Kartı | HD Audio, Realtek, ALC3286 codec,stereo hoparlör |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Sd kart okuyucu |
| Batarya | Entegra batarya |
| Pil | 80 Wh |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.