Lenovo ThinkPad T14 G2 20XK002TTX-1 R5 Pro 5650U 16GB 512GB W10P 14''
Stok Kodu
NB.LEN.20XK002TTX-1
50.764,71 TL
Havale
49.241,77 TL
5.686,07 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Lenovo ThinkPad T14 G2 20XK002TTX-1 R5 Pro 5650U 16GB 512GB W10P 14''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad T14 Gen 2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | AMD Ryzen™ 5 |
| İşlemci | AMD Ryzen™ 5 PRO 5650U (6C / 12T, 2.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Yuva Sayısı | Sistem kartına lehimlenmiş bir bellek, bir DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal uyumlu |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 40 GB'a kadar (8 GB lehimli + 32 GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe® x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Entegre AMD Radeon™ Grafik Kartı |
| Dahili Web Kamerası | Gizlilik Deklanşörlü HD 720p + IR Hibrit |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Adaptör | 65W USB-C (3-pin) |
| Batarya | Integrated 50Wh |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Parmak izi okuyucu | Dokunma Stili, Çipte Eşleştirme, Avuç İçi Dayanağında |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS 400nit Yansıma Önleyici, %72 NTSC, Düşük Güç |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 329 x 227 x 17,9 mm (12,95 x 8,94 x 0,70 inç) |
| Ağırlık | 1,46 kg'dan (3,23 lb) başlayan ağırlık |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows® 10 Pro 64, Türkçe / İngilizce |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| 4G / Lte | WWAN 4G'ye Yükseltilebilir |
| WLAN + Bluetooth | Realtek® Wi-Fi® 6 RTL8852AE, 11ax 2x2 + BT5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Her Zaman Açık) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB-C® 3.2 Gen 2 (veri aktarımını, Power Delivery 3.0 ve DisplayPort™ 1.4a'yı destekler) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI® 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x microSD kart okuyucu |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Kulaklık / mikrofon kombo jakı (3,5 mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Yan yerleştirme konektörü |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.