Lenovo Thinkpad T14 Gen3 i7-1255U 40GB 512GB 14 Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar
Stok Kodu
0648859405746
99.612,73 TL
Havale
96.624,35 TL
11.157,46 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notenook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad T14 Gen 3 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Core i7-1255U |
| Bellek Kapasitesi | 40 GB (8 GB lehimli + 32 GB SO-DIMM) |
| Bellek Yuva Sayısı | Ana kartına lehimlenmiş bir bellek, bir DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal uyumlu |
| Max.Bellek Kapasitesi | 40 GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris® Xe Grafikleri |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p + IR with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array Dolby Voice |
| Adaptör | Entegre Li-Polimer 52,5 Wh pil, 65 W AC adaptörle Hızlı Şarjı |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 317,7 x 226,9 x 17,9 mm (12,51 x 8,93 x 0,70 inç) |
| Ağırlık | 1,478 kg'dan (3,26 lb) |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 Wi-Fi + Bluetooth 5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Her Zaman Açık) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt 4 / USB4® 40Gbps (veri aktarımı, Power Delivery 3.0 ve DisplayPort™ 1.4 desteği) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI, 4K/60Hz'e kadar |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Sistem Yönetimi | Non-vPro |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Lenovo Thinkpad T14 Gen3 i7-1255U 40GB 512GB 14 Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar
99.612,73 TL