Lenovo ThinkPad T14 Gen2 R5 Pro-5650U 16GB 2TB Windows 10 Pro
Stok Kodu
20XK002TTXE7
67.302,94 TL
Havale
65.283,85 TL
7.538,49 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Lenovo ThinkPad T14 Gen2 R5 Pro-5650U 16GB 2TB Windows 10 Pro
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad T14 Gen 2 (AMD) |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | AMD Ryzen 5 |
| İşlemci | AMD Ryzen 5 PRO 5650U (6C / 12T, 2.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Yuva Sayısı | Sistem kartına lehimlenmiş bir bellek, bir DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Max.Bellek Kapasitesi | 40 GB (8GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-3200MHz |
| Disk Kapasitesi | 2 TB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal2 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Dahili Web Kamerası | IR & HD 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Adaptör | 65W USB-C (3-pin) |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) Low Power IPS 400nits Anti-glare |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 329 x 227 x 17.9 mm (12.95 x 8.94 x 0.70 inches) |
| Ağırlık | 1.46 kg |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64, Turkish / English |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | RTL8852AE 11ax, 2x2 + BT5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x microSD card reader |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Side docking connector |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.