LENOVO ThinkPad T15g Gen1 20UR002UTX i9-10885H 32GB 1TB SSD 15.6'' 8GB/RTX2080 Windows 10 Pro
Stok Kodu
WNB.LEN.20UR002UTX
201.799,30 TL
Havale
195.745,32 TL
22.603,20 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad T15g Gen 1 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i9 |
| İşlemci | Intel Core i9-10885H (8C / 16T, 2.4 / 5.3GHz, 16MB) |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB(2x 16GB) |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-2933MHz Non-ECC |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 4 adet |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe NVMe Opal2 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER Max |
| Dahili Web Kamerası | IR & 720p with ThinkShutter |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3286 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, Dolby Atmos |
| Adaptör | 230W Slim Tip (3-pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | UHD (3840x2160) IPS 600nits Anti-glare, 100% Adobe RGB, Dolby Vision, HDR |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan aydınlatmalı Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 375.4 x 252.3 x 24.5-31.45 mm (14.24 x 9.67 x 0.96-1.24 inches) |
| Ağırlık | 2.74 kg (6.05 lbs) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64, Turkish / English |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Parmak izi Okuyucusu | Touch Style, Match-on-Chip |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | SD Card Reader |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| Mikrofon | 2x,Array |
| Wlan / Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 3 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SD card reader |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SD card reader |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO ThinkPad T15g Gen1 20UR002UTX i9-10885H 32GB 1TB SSD 15.6'' 8GB/RTX2080 Windows 10 Pro
201.799,30 TL