LENOVO ThinkPad T15p Gen 2 i7-11800H 32 GB 1TB SSD GTX 1650/4GB 15.6'' W10P
Stok Kodu
WNB.LEN.21A7000FTX
134.113,02 TL
Havale
130.089,63 TL
15.021,78 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad T15p Gen 2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-11800H (8C / 16T, 2.3 / 4.6GHz, 24MB) |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB(1x 32GB) |
| Bellek Yuva Sayısı | İki DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Max.Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 MHz |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal2 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Dahili Web Kamerası | IR & HD 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Adaptör | 135W Slim Tip (3-pin) |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | UHD (3840x2160) IPS 600nits Anti-glare, HDR 400, Dolby Vision, 100% Adobe RGB |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 366.5 x 250 x 22.7 mm (14.43 x 9.84 x 0.89 inches) |
| Ağırlık | 2.07 kg |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64, Turkish / English |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | GbE |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB 4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SD card reader |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.