Lenovo Thinkpad T16 Gen1 i7-1260P 40GB 1TB 16 MX550/2GB Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Stok Kodu
0648859406385
95.893,43 TL
Havale
93.016,63 TL
10.740,86 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad T16 Gen 1 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1260P (12 core,18MB Cache) |
| Bellek Kapasitesi | 40 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 MHz |
| Bellek Yuvası | Sistem kartına lehimlenmiş bir bellek, bir DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal uyumlu |
| Max. Bellek Kapasitesi | 48 GB'a kadar (16 GB lehimli + 32 GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe® PCIe 4.0 x4 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı Modeli | MX550 |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Mikrofon | 1x Kulaklık / mikrofon kombo jakı (3,5 mm) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 16.0" |
| Ekran Özellikleri | WUXGA (1920x1200) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q Klavye |
| Boyutlar (WxDxH) | 361.9 x 255.5 x 21.1 mm (14.25 x 10.06 x 0.83 inches) |
| Ağırlık | 1,68 kg'dan (3,70 lb) başlayan ağırlık |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Lenovo Thinkpad T16 Gen1 i7-1260P 40GB 1TB 16 MX550/2GB Freedos Taşınabilir Bilgisayar
95.893,43 TL