LENOVO THINKPAD T490 20N3S38DTX i7-8565U 14,0'' FHD 8GB 256GB SSD FDOS
Stok Kodu
20N3S38DTX
65.660,07 TL
Havale
63.690,27 TL
7.354,47 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
|
Kategori |
Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | T490 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Ci7-8565U |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics 620 |
| Ethernet Kartı | Gigabit (1000 Mbps) |
| Ses Kartı |
Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p kamera |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | Entegre 45 Wh |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.