Lenovo Thinkpad X13 Yoga Gen2 i7-1165G7 16GB 2TB 13.3 Windows 11 Pro Dokunmatik Taşınabilir Bilgisayar
İşlemci Gücü
Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen2, yüksek performanslı Intel Core i7-1165G7 işlemciye sahiptir. Bu güçlü işlemci, hızlı ve sorunsuz bir deneyim için yeterli güce sahiptir. Çoklu görevler, iş uygulamaları ve yüksek talepler gerektiren diğer işlemler için ideal bir seçenektir.
Geniş Depolama Alanı
Bu modelde, büyük veri dosyalarını ve uygulamaları depolamak için geniş bir 2TB sabit disk sunulmaktadır. Bu büyük depolama alanı sayesinde, önemli verilerinizi ve projelerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda kolayca erişebilirsiniz.
Dokunmatik Ekran ve Taşınabilirlik
13.3 inçlik dokunmatik ekran, interaktif deneyimler sunar ve kullanım kolaylığı sağlar. Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen2'nin 360 derece dönebilen ekranı, farklı kullanım modlarına uyum sağlar. Taşınabilir tasarımı ve hafif yapısı, seyahatlerde veya hareket halindeyken kolayca yanınızda taşımanızı sağlar.
Windows 11 Pro İşletim Sistemi
Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen2, Windows 11 Pro işletim sistemiyle birlikte gelir. Bu yeni nesil işletim sistemi, daha modern bir kullanıcı arayüzü, gelişmiş performans ve güvenlik özellikleri sunar. Windows 11 Pro, iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik optimize edilmiş özelliklerle verimliliği artırır ve kullanıcı deneyimini iyileştirir.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | X13 Yoga Gen2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 (4 core,2.8GHz,12MB) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | LPDDR4x-4266 |
| Bellek Yuvası | Sistem kartına lehimlenmiş bellek, yuva yok, çift kanal |
| Max. Bellek Kapasitesi | Bellek KApasitesi Yükseltilemez |
| Disk Kapasitesi | 2 TB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe x4 NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3286 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 13.3" |
| Ekran Özellikleri | WUXGA (1920x1200) |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q Klavye |
| Boyutlar (GxDxY) | 305 x 213.9 x 15.39 mm (12.0 x 8.42 x 0.61 inches) |
| Ağırlık | 1,2 kg'dan (2,65 lb) başlayan ağırlık |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Güç düğmesine entegre dokunmatik stil parmak izi okuyucu, çip üzerinde eşleştirme BIOS Güvenliği |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0, TCG certified |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2x2 Wi-Fi + Bluetooth 5.1 |
| Ethernet | Yerleşik Ethernet Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Yok |
| 4G / Lte | Yok |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |