Lenovo ThinkPad Z13 Gen 1 R7-6850H 16GB 512 SSD 13.3 ''FHD W11 Pro
Stok Kodu
21D20014TX
120.477,19 TL
Havale
116.862,88 TL
13.494,45 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad Z13 Gen 1 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | AMD Ryzen 7 Pro |
| İşlemci | AMD Ryzen™ 7 PRO 6850U (8C / 16T, 2,7 / 4,7GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Yuva Sayısı | Sistem kartına lehimlenmiş bellek, yuva yok, çift kanallı |
| Max.Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | LPDDR5-6400 |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | AMD Radeon™ 680M Grafik Kartı |
| Dahili Web Kamerası | FHD 1080p + IR Hibrid ve E-deklanşör |
| Mikrofon | 2x,360° |
| Adaptör | Entegre 51,5 Wh |
| Güç Adaptörü | 65 W USB-C® İnce (3 pimli) |
| Güvenlik Çipi | Ayrık TPM 2.0, Microsoft® Pluton TPM 2.0 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 13,3" |
| Ekran Özellikleri | WUXGA (1920x1200) IPS 400nit Parlama önleyici, %100 sRGB, Düşük Güç |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q Klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 294,4 x 199,6 x 13,99 mm (11,59 x 7,86 x 0,55 inç) |
| Ağırlık | En düşük ağırlık 1,19 kg (2,63 lbs) |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows® 11 Pro, Türkçe / İngilizce |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Quectel EM05-G, 4G LTE CAT4 |
| Ethernet | Yerleşik Ethernet yok |
| WLAN + Bluetooth | Qualcomm® Wi-Fi® 6E NFA725A, 11ax 2x2 + BT5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB4® 40Gbps (veri aktarımı, Power Delivery 3.0 ve DisplayPort™ 1.4a desteği) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Kulaklık / mikrofon birleşik jakı (3,5 mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.