LENOVO Thinksmart Hub 500 10V50002TU
Stok Kodu
10V50002TU
153.279,85 TL
Havale
148.681,45 TL
17.168,62 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün | |
|---|---|
| Kategori | Görüntü Çözümleri |
| Marka | Lenovo |
| Model | EB-X51 |
| Teknik Özellikleri | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-7500T (4C / 4T, 2.7 / 3.3GHz, 6MB) |
| İşletim Sistemi | Windows10 IoT Enterprise CBB 64, Turkish / English |
| Ekran Boyutu | 11.6" |
| Ekran Tipi | FHD (1920x1080) IPS Parlama Önleyici, Bulaşmaya Karşı Dirençli |
| Yonga Seti | IntelQ270 Chipset |
| Bellek | 2x4GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-2400MHz |
| Bellek Yuvası | İki DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Max. Bellek | 8 GB'a kadar DDR4-2400MHz |
| Depolama Alanı | 128GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Depolama Desteği | Bir sürücü, 128 GB M.2 2242 SSD |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye | Yok |
| Mouse | Yok |
| Boyutlar | 193.25x 278.9 x 178.45 mm (7.60 x 10.98 x 7.02 inches) |
| Ağırlık | 2.5 kg (5.51 lbs) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.