LENOVO TS P330 30C50058TX E-2174G 16GB 256GB SSD+1TB SATA 5GB/P2000 W10PRO
Stok Kodu
30C50058TX
107.279,46 TL
Havale
104.061,08 TL
12.016,19 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkStation P330 |
| İşlemci Tipi | Intel xeon E-2174G |
| İşlemci | Intel® Xeon® Processor E-2174G ( 4core 8Threads 3.8 GHz 4.7 GHz Turbo , 8MB Cache ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk | 256 GB+1 TB SATA |
| Disk Yuvaları | Max M.2"x 3 adet(3TB)/Max3.5”x3 adet (12TB)/Max 2.5”x4 adet (4TB) |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro P2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 5 GB |
| Optik Sürücü | Slim DVD+/-RW Rambo 9.0mm W10 |
| Kart Okuyucu | 7-in-1 Medya kart okuyucu |
| Ağ Denetleyici | 10/100/1000 entegre ethernet |
| Ses Özelliği | Entegre Ses Kartı,Dahili hoparlör |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2xUSB 3.1 Gen 1 (Type A)/2xUSB 3.1 Gen 2 (Type A)/1x USB 3.1 Gen 1 (Type C)/1xKulaklık/1xMikrofon/Type-C. 1x Mic-in. 1x Açılan jack |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;1x7-in-1 Medya kart okuyucu/(xThunderbolt™ 3 (Type-C)(Opsiyonel )/1x1394 IEEE Firewire ( Opsiyonel )/1x eSATA ( Opsiyonel ) |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;;2xUSB 3.1 Gen 1 (Type A)/2x USB 2.0 (Type A/2x DisplayPort™/1xHDMI ( Opsiyonel )/1x PS/2/1xSerial/1xGigabit Ethernet/1xSes giriş-çıkışı |
| Güç Kaynağı | 400 W |
| Klavye | Lenovo USB Türkçe Q Klavye |
| Mouse | USB Optik Mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Garanti Süresi | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.