LENOVO ThinkStation P920 30BC0051TX 2x Intel Xeon Gold 5218 32GB 512GB SSD+1TB SATA Windows 10 Pro
Güçlü performans
ThinkStation P920, en yeni Intel® Xeon® işlemcilerin ve iki NVIDIA® Quadro® RTX 8000 GPU'nun rakipsiz performansına sahiptir. Bu, en zorlu ISV sertifikalı uygulamalar da dahil olmak üzere iş yüklerinizi kolaylıkla idare edecek güce ve hıza sahip olduğu anlamına gelir.
Daha hızlı bellek, daha büyük depolama
Daha yüksek bant genişliği ve 2 TB DDR4 bellek (2.933 MHz hızda) kapasitesine sahip ThinkStation P920 önceki modele göre daha hızlı yanıt verir. Yerleşik, RAID özellikli M.2 PCIe depolama seçeneğiyle 60 TB HDD depolama kapasitesine ve 12'ye kadar sürücüye sahip olabilirsiniz. Sonuç: hangi görevde olursa olsun, olağanüstü hız ve performans.
Eşsiz çok yönlülük
P920, bölme başına iki sürücüyü tutan Flex Tray'ler de dahil olmak üzere üstün bir modüler tasarıma sahiptir. En üst düzeyde kullanılabilirlik ve tasarruf için yalnızca ihtiyacınız olan bileşenleri yapılandırın.
Daha hızlı bellek, daha büyük depolama
†2933 MHz için Intel Xeon Gold veya Platinum CPU gereklidir
Dayanıklı tasarım
Patentli Tri-Channel Cooling teknolojisi P920'nin, rakiplerine göre daha az sayıda fan kullanmasını ve daha az ısınmasını sağlar. Bu sayede daha az kesinti ve daha yüksek kârlılıkla daha uzun süreler boyunca çalışabilir.
Kolayca geliştirilebilir
Sezgisel kırmızı dokunmatik noktaları sayesinde herhangi bir araca gerek olmadan anakarttaki bileşenleri bile kolayca ve hızla değiştirebilirsiniz. Üstün kablo yönetimi de kablo veya fiş olmadığı, yalnızca üstün bir bakım olanağı olduğu anlamına gelir

| Teknik Özellikler | |
| Kategori | Workstation/Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkStation P920 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon Gold 5218 |
| İşlemci | 2x Intel Xeon Gold 5218 (16C / 32T, 2.3 / 3.9GHz, 22MB) |
| İşlemci Yuvaları | 2xFCLGA3647 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 for Workstations, Turkish / English |
| Bellek Kapasitesi | 2x 16GB |
| Bellek Tipi | RDIMM DDR4-2933 ECC |
| Max.Bellek Kapasitesi | 1 TB'a kadar DDR4-2933MHz |
| Bellek Slotu | 16 DDR4 DIMM yuvası, 12 kanal kapasiteli (işlemci başına 6 kanallı 8 DIMM yuvası) |
| Disk Kapasitesi | 512GB SSD+ 1TB SATA |
| Disk Tipi | SSD M.2 PCIe NVMe Opal + HDD 7200rpm 3.5" SATA6Gb/s |
| M.2 SSD RAID Controller | RAID 0/1/10 Upgrade |
| HDD Controller | Onboard Intel RSTe SATA |
| Depolama Desteği | 6x 3.5" SATA HDD / 10x 2.5" SATA HDD / 8x 2.5" SAS HDD / 10x 2.5" SATA SSD / 4x 2.5" PCIe SSD + 9x M.2 PCIe SSD + 2x PCIe AIC SSD |
| Depolama Desteği | • Her biri 6 TB'a kadar 3,5" HDD |
| Depolama Desteği | • Her biri 500 GB'a kadar 2,5" SATA HDD |
| Depolama Desteği | • Her biri 600 GB'a kadar 2,5" SAS HDD |
| Depolama Desteği | • Her biri 2 TB'a kadar 2,5" SATA SSD |
| Depolama Desteği | • Her biri 2 TB'a kadar M.2 SSD |
| Depolama Desteği | • Her biri 1,5 TB'a kadar 2,5" PCIe SSD |
| Depolama Desteği | • Her biri 480 GB'a kadar PCIe AIC SSD |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0, TCG certified |
| Ses Çipi | Yüksek Çözünürlüklü (HD) Ses, Realtek ALC662 codec bileşeni |
| Onboard Ethernet | Intel I219-LM + I210-AT, 2x GbE RJ45 |
| WLAN + Bluetooth | Yok |
| Genişleme Yuvaları | Üç PCIe 3.0 x4 |
| Genişleme Yuvaları | Beş PCIe 3.0 x16 (2. CPU gerekli) |
| M.2 Slots | 9x'ekadar M.2 SSD: • 2 adet yerleşik yuva aracılığıyla • 4, Quad M.2'den PCIe'ye adaptör • 3 Tek M.2 - PCIe adaptörü ile |
| Bays | 2x3.5" disk yuvası (standart) 4x 3,5" disk yuvası (isteğe bağlı): 2yuva, 3. disk veya Depolama Yuvası Yükseltme Kiti ile birlikte gelir Esnek bölme aracılığıyla 2 bölme |
| Flex Bays | 3x esnek bölme, aşağıdakileri destekler: |
| Flex Bays | • 3x yarı yükseklikte optik sürücüler |
| Flex Bays | • 2 adet 5,25" 9,0 mm optik sürücüler |
| Flex Bays | • 1x 5,25" 9,0 mm optik sürücü + 1x 3,5"/2,5" SATA SSD/HDD |
| Flex Bays | • Ön Erişim Depolama Muhafazalı 1x 3,5"/2,5" SATA SSD/HDD |
| Klavye & Mouse | USB Türkçe Klavye+ USB Calliope Mouse |
| Optik Sürücü | 1x9.0mm DVD±RW |
| Power Supply | 1400W Platinum Fixed |
| Boyutlar (GxDxY) | 200 x 620 x 446 mm (7.87 x 24.4 x 17.56 inches, with feet) |
| Ağırlık | 37kg (81.6 lbs, maksimum yapılandırma) |