LENOVO THINKSTATION P920 GOLD 30BC003ATX 2x5218 32GB 512GB SSD+1TB SATA W10PRO
Stok Kodu
210194310
360.829,19 TL
Havale
350.004,31 TL
40.415,88 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkStation P920 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon Gol |
| İşlemci | Gold 5218 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional |
| Bellek | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2,3 GHz |
| Bellek Yuvası | 16 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 2.048GB |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk | 512 GB SSD+1 TB SATA |
| Disk Yuvaları | 5* PCIe x16 Gen 3.0 ( 2 işlemcili modellerde ) , 3 * PCIe x4 Gen 3.0 , |
| Ekran Kartı Modeli | Yok |
| Ekran Kartı Belleği | Yok |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | 15-in-1 Media card reader |
| Ağ Denetleyici | Integrated two-port gigabit ethernet (Intel i218LM and i210AT), supports Wakeon-LAN |
| Ses Özelliği | Entegre Ses Kartı , Internal Speaker |
| Güç Kaynağı | 1400 W |
| Klavye | Lenovo USB Türkçe Q Klavye |
| Mouse | USB Optik Mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.