LENOVO TP E15 20RDS03600 i7-10510U 16GB 256GB SSD RX640 15.6''
Stok Kodu
NB.LEN.20RDS03600
57.445,72 TL
Havale
55.722,34 TL
6.434,40 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| 10/100 Ethernet | Var |
|---|---|
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 1 |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Boyutlar | 368 x 245 x 18,9 mm |
| Cihaz Ağırlığı | 2 kg ve Altı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | GDDR5 |
| Ekran Kartı Hafızası | 2 GB |
| Ekran Kartı İşlemcisi | AMD Radeon |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı | AMD Radeon RX 640 |
| Ekran Panel Tipi | IPS |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDD Hızı | Yok |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 8 MB Cache |
| İşlemci Nesli | 10.Nesil |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 10510U |
| İşletim Sistemi | Yok (Free Dos) |
| Kart Okuyucu | Belirtilmemiş |
| Klavye | Q Türkçe |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Paket İçeriği | Notebook |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil | Belirtilmemiş |
| Ram (Sistem Belleği) | 16 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| Renk | Siyah |
| SSD Kapasitesi | 256 GB |
| Şarjlı Kullanım Süresi | 4 - 6 Saat |
| Temel İşlemci Hızı | 1,80 GHz |
| Usb 2.0 | Yok |
| USB 3.0 | Var |
| USB 3.1 | 2 Adet |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.