LENOVO TP E590 15.6'' FHD i5-8265U 8GB 256GB SSD W10 PRO
Stok Kodu
20NB007BTX
43.755,13 TL
Havale
42.442,47 TL
4.900,94 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E590 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | 8.Nesil i5-8265U 1.60GHz Turbo 3.9GHz 6MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | Full HD |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 1 x 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2400MHz |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics 620 |
| Ethernet Kartı | Gigabit (1000 Mbps) |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q Arkadan aydınlatmalı klavye |
| Toucpad | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 45WH |
| Bluetooth | Versiyon 4.1 |
| Hdmı | Versiyon 1.4 |
| Usb Portu | 1 x Usb 2.0 - 2 x Usb 3.1 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.