LENOVO TP T15 G2 20W5S0C000 i7-1165G7 32GB 1TB 4G Lte W10Pro
Stok Kodu
NB.LEN.20W5S0C000
95.779,37 TL
Havale
92.905,99 TL
10.728,09 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
LENOVO TP T15 G2 20W5S0C000 i7-1165G7 32GB 1TB 4G Lte W10P
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | Thinkpad T15 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 (4C / 8T, 2.8 / 4.7GHz, 12MB) |
| Bellek Kapasitesi | 32GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 48 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | Yok |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe NVMe (SSD) |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Irıs XE Graphics |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Adaptör | 65W AC |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | Full HD (1920x1080) IPS |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan aydınlatmalı Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 365.8 x 248 x 19.1 mm |
| Ağırlık | 1.84 kg |
| Kasa Rengi | Siyah / Gri |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0, TCG certified |
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Micro SD Card Reader |
| 4G / Lte | Var |
| Ethernet | Var |
| Mikrofon | Dual array microphone |
| Wlan / Bluetooth | Intel Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2x2 Wi-Fi / Bluetooth 5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt 4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 Kulaklık / Mikrofon 3.5mm |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.