LENOVO TP T15 G2 20W5S0C0TX I7 32GB 1TB W10P
Stok Kodu
NB.LEN.20W5S0C0TX
90.335,93 TL
Havale
87.625,86 TL
10.118,38 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Cihaz Ağırlığı | 2 kg ve Altı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Onboard |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ekran Panel Tipi | IPS |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 12 MB Cache |
| İşlemci Nesli | 11.Nesil |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 1165G7 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye | Numerik Tuşlu Aydınlatmalı |
| Maksimum İşlemci Hızı | 4,7 GHz |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Ram (Sistem Belleği) | 32 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| Renk | Siyah |
| SSD Kapasitesi | 1 TB |
| Temel İşlemci Hızı | 2,80 GHz |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.