Hediyeli
LENOVO TP T470 i7-7500U 8G 256GB 14'' W10Pro
Stok Kodu
NB.LEN.20HES8H400
61.380,03 TL
Havale
59.538,63 TL
6.875,07 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
Stok Durumu
Stokta Yok
Hediyesi
MS OFFICE 365 BİREYSEL 32/64BIT TÜRKÇE KUTU 1 YIL
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Kurumsal Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | Thinkpad T470 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-7500U |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | HD(IPS)/1366x768 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics 620 |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye & Mouse | Q klavye(arkadan aydınlatmalı) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 24 Wh |
| Boyutlar | 305,5 mm x 208 mm x 20,3 mm/1.3 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.