LENOVO TS P330 30C50063TX E-2144G 16GB 256GB SSD 4GB/P1000 WİN10 PRO
Stok Kodu
30C50063TX
99.612,73 TL
Havale
96.624,35 TL
11.157,46 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkStation P330 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E-2144 |
| İşlemci | Intel Xeon Processor E-2144G ( 4core 8Threads 3.6 GHz 4.5 GHz Turbo , 8MB Cache ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk | 256 GB SSD+1 TB SATA |
| Disk Yuvaları | Max M.2"x 3 adet(3TB)/Max3.5”x3 adet (12TB)/Max 2.5”x4 adet (4TB) |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro P1000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Optik Sürücü | Slim DVD+/-RW Rambo 9.0mm W10 |
| Kart Okuyucu | 7-in-1 kart okuyucu |
| Ağ Denetleyici | 10/100/1000 entegre ethernet |
| Ses Özelliği | Ön;2xUSB 3.1 Gen1 (Type A), 2xUSB 3.1 Gen 2(Type A),1xUSB 3.1 Gen 1 (Type C), 1xMikrofon, 1xKulaklık, 1xThunderbolt*3 (Type C)(opsiyonel) |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;1x 1394 IEEE Firewire ( Opsiyonel ), 1xeSATA ( Opsiyonel ),1xMikrofon girişi,1xAçılan jack |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;2xUSB 3.1 Gen 1 (Type A), 2xUSB 2.0 (Type A), 2xDisplayPort™, 1xHDMI ( Opsiyonel ),1xPS/2,1xSerial,1xSes giriş,çıkışı |
| Güç Kaynağı | 400 Watt |
| Klavye | USB Türkçe Q klavye |
| Mouse | USB optik mouse |
| Kasa Tipi | Tiny |
| Renk | Siyah |
| Garanti Süresi | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.