LENOVO TS P720 30BA00CDTX 2x4110 16GB 256GB SSD W10PRO
Stok Kodu
30BA00CDTX
180.407,15 TL
Havale
174.994,93 TL
20.207,10 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkStation P720 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon 4110 |
| İşlemci | 2 adet Intel Xeon Silver Processor 4110 - 8 Cores - 2.1GHz - 11MB L3 Cache - Turbo 3.0 GHz - 85W |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 12 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 768 GB |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk | 256 GB+1 TB SATA |
| Disk Yuvaları | 4x 3,5" HDD yuvası |
| Ekran Kartı Modeli | Yok(Ayrıca alınmalıdır) |
| Ekran Kartı Belleği | Yok(Ayrıca alınmalıdır) |
| Optik Sürücü | Slim DVD+/-RW Drive |
| Kart Okuyucu | 19-in-1 Medya kart okuyucu |
| Ağ Denetleyici | Entegre iki bağlantı noktalı gigabit ethernet (Intel i218LM ve i210AT), Wakeon-LAN'ı destekler |
| Ses Özelliği | Realtek ALC662 codec |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;4xUSB 3.0/1xMikrofon/1xKulaklık/ 1xKart Okuyucu |
| Giriş / Çıkış Portları | Dahili; 1xUSB 3.0 Opsiyonel/2xSATA 6.0 Gbps |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;4xUSB 3.0/4xUSB 2.0/ 2xPS/2/2xRJ45 Ethernet/1xSes girişi/1xSes çıkışı/1xMikrofon |
| Güç Kaynağı | 900 W |
| Klavye | Lenovo USB Türkçe Q Klavye |
| Mouse | USB Optik Mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Garanti Süresi | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.