Lenovo V17-IIL İ7-1065G7 12gb 512gb SSD 17.3 FDOS
Stok Kodu
NB.LNV.82GX007VTX
41.619,39 TL
Havale
40.370,81 TL
4.661,72 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | Lenovo V17 IIL |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1065G7 (4C / 8T, 1.3 / 3.9GHz, 8MB) |
| Bellek Kapasitesi | 4 GB Lehimli DDR4-2666 + 8 GB SO-DIMM DDR4-2666 |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-2666 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 12 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | Sistem kartına lehimlenmiş bir bellek, bir DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Geforce MX330 |
| Kamera | 0.3MP |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio |
| Hoparlör | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Adaptör | 65 W |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 17.3" |
| Ekran Özellikleri | FHD(1920x1080) IPS 300nits Anti-glare |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmasız Türkçe Klavye |
| Boyutlar (GxDxY) | 402 x 281.3 x 19.9 mm (15.83 x 11.07 x 0.78 inches) |
| Ağırlık | 2.2 kg (4.85 lbs) |
| Kasa Rengi | Demir Grisi |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Wlan / Bluetooth | 11ac, 2x2 + BT5.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Card reader |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Power connector |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.