LENOVO V30A-22IIL 11LC000ETX i5-1035G1 8GB 1TB 21,5'' FreeDos
Stok Kodu
AIO.LEN.11LC000ETX
36.088,40 TL
Havale
35.005,74 TL
4.042,20 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
☑️ Lenovo Türkiye Garantisi | Resmi Faturalı | Hızlı Kargo
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | All İn One Bilgisayar |
| Marka | Lenovo |
| Model | 11LC000ETX |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-1035G1 6MB 1.0 Ghz (TurboBoost Max. İşlemci hızı 3.60 Ghz.) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 Adet |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | 2.5" Sata HDD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics |
| Dahili Web Kamerası | Yok |
| Ses Çıkışı | Universal Audio Jack |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 21.5" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Boyutlar (GxDxY) | 490 x 220 x 420 mm |
| Ağırlık | 6.0 Kg |
| Vesa Uyumluluğu | Var |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 3 in 1 Kart Okuyucu | Card Reader |
| Optik Sürücü | Yok |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000 Rj-45 Ethernet |
| Wlan / Bluetooth | Intel 9560 11ac + Bluetooth 5.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x USB 3.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x HDMI |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| All İn One Bilgisayar | |
| Güç Adaptörü | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.