LENOVO V330 81AX00Q8TX 15.6'' FHD i7-8550U 8GB 1TB+128GB FREEDOS
Stok Kodu
81AX00Q8TX
45.398,00 TL
Havale
44.036,06 TL
5.084,95 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
pencere
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | Lenovo V330 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 8.Nesil Intel Ci7-8550U 1.80 GHz |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Disk Kapasitesi | 128 GB+1 TB HDD |
| Disk Tipi | SSD, HDD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı | AMD R17M-M1 |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000 Mbps |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı,dahili hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | 4-in-1 kart okuyucu |
| Klavye & Mouse | Numerik klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | DVD yazıcı |
| Batarya | 2 hücreli |
| Pil | 30 Wh |
| Boyutlar | 375mm x 253mm x 22.3mm/2.1 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.