Lenovo V50A-24Imb 11FJ00ABTX Aio i7-10700T 8Gb 256Gb Ssd FreeDos
Stok Kodu
AIO.LEN.11FJ00ABTX
47.040,87 TL
Havale
45.629,64 TL
5.268,97 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
LENOVO V50A-24IMB 11FJ00ABTX AIO I7 10700T 8GB 256GB SSD FD AIO
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | All İn One Bilgisayar |
| Marka | Lenovo |
| Model | 11FJ00ABTX |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-10700T 16MB 2.0 Ghz (TurboBoost Max. İşlemci hızı 4.50 Ghz.) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2666 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 Adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 2242 PCIe NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD 630 Graphics |
| Dahili Web Kamerası | Yok |
| Ses Çıkışı | Universal Audio Jack |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 23.8" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Boyutlar (GxDxY) | 541 x 217 x 450 mm |
| Ağırlık | 6.7 Kg |
| Vesa Uyumluluğu | Var |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Card Reader |
| Optik Sürücü | DVD RW |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000 Rj-45 Ethernet |
| Wlan / Bluetooth | Intel 3165 11ac + Bluetooth 5.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB 3.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x HDMI |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| All İn One Bilgisayar | |
| Güç Adaptörü | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.