Lenovo V50t Gen 2-13IOB i5-11400 4GB 256GB Windows 10 Pro 11QE002ETX Masaüstü Bilgisayar
Stok Kodu
PC.LEN.11QE002ETX
36.636,02 TL
Havale
35.536,94 TL
4.103,54 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Masaüstü Bilgisayar |
| Marka | Lenovo |
| Model | Lenovo V50t Gen 2-13IOB |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-11400 (6C / 12T, 2.6 / 4.4GHz, 12MB) |
| Bellek Kapasitesi | 1x 4GB |
| Bellek Tipi | UDIMM DDR4-2933 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64GB DDR4-2933 |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 Adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Boyutlar (GxDxY) | 145 x 278 x 340 mm (5.7 x 10.94 x 13.39 inches) |
| Ağırlık | 4.8 kg |
| Kasa Rengi | Şasi: Siyah /Çerçeve: Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64, Turkish / English |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 Gen 2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x microphone (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 4x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x VGA |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x DisplayPort 1.4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x serial (9-pin) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x line-in (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Klavye&Mouse | USB Calliope Klavye, Siyah, Türkçe/USB Calliope Fare, Siyah |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Masaüstü Bilgisayar | |
| Güç Kablosu | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Lenovo V50t Gen 2-13IOB i5-11400 4GB 256GB Windows 10 Pro 11QE002ETX Masaüstü Bilgisayar
36.636,02 TL