LENOVO V50T i5-10400 8G 256G 550X/4GB FreeDOS
Stok Kodu
PC.LEN.11QE003DTX
34.500,29 TL
Havale
33.465,28 TL
3.864,32 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Masaüstü Bilgisayar |
| Marka | Lenovo |
| Model | Lenovo V50t Gen 2-13IOB |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-10400 (6C / 12T, 2.9 / 4.3GHz, 12MB) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | UDIMM DDR4-2933MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | İki DDR4 UDIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 4GB |
| Ekran Kartı Modeli | AMD Radeon RX 550X |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec or ALC897Q codec |
| Kart Okuyucu | 3'ü 1 arada Kart Okuyucu |
| Dizayn | |
|---|---|
| Boyutlar (GxDxY) | 145 x 278 x 340 mm (5.7 x 10.94 x 13.39 inches) |
| Ağırlık | Yaklaşık 4,8 kg (10,6 lbs) |
| Kasa Rengi | Kasa: Siyah, Çerçeve: Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Portları | 4x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x VGA |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x DisplayPort 1.4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x serial (9-pin) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x line-in (3.5mm) |
| Güvenlik Çipi | Firmware TPM 2.0 integrated in chipset |
| Sistem Yönetimi | Non-vPro |
| Klavye&Mouse | USB Calliope Klavye, Siyah, Türkçe-USB Calliope Fare, Siyah |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl Yerinde |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Masaüstü Bilgisayar | |
| Güç Kablosu | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.