LENOVO V520 i3-7100 4GB 500GB SATA FDOS
Stok Kodu
10NK001XTX
21.302,56 TL
Havale
20.663,48 TL
2.386,06 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo V520 Tower Pc |
| İşlemci Tipi | Intel Core i3 |
| İşlemci | Intel Core i3 7100 - 3.9 GHz 3 MB Önbellek |
| İşletim Sistemi | Free Dos |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk-SATA | 500 GB |
| Disk Yuvaları | 1 adet 2,5" SSD ya da SATA/1 adet 3,5" SATA/1 adet M.2 SSD |
| Ekran Kartı Modeli | INTEL HD Grafik 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Optik Sürücü | DVD RW |
| Kart Okuyucu | 7 in 1 Kart Okuyucu |
| Ağ Denetleyici | Realtek RTL8111GN, 10/100/1000Gbit LAN |
| Ses Özelliği | Yok |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön; USB 3.1 Gen 1 Type-C, Birleşik kulaklık/mikrofon jakı |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka; 2 adet USB 3.1 Gen1, 2 adet USB 2.0, Seri Port, Ethernet, vga, DP, HDMI |
| Güç Kaynağı | 180W |
| Klavye | USB klavye |
| Mouse | USB mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 145 mmx293 mmx366 mm/5.65 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.