LENOVO V530 10TV001CTX i5-8400 4GB 1TB W10 PRO
Stok Kodu
10TV001CTX
29.516,91 TL
Havale
28.631,40 TL
3.306,14 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
armada zeynep
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo V530 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Core i5-8400 (6C, 2.8 / 4.0GHz, 9MB) |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk-SATA | 1 TB |
| Disk Yuvaları | İnce harici ODD yuvası /2,5" HDD/SSD yuvası(isteğe bağlı) veya 3,5" HDD/SSD yuvası (isteğe bağlı) |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı(Tümleşik) |
| Optik Sürücü | DVD ± RW |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ağ Denetleyici | 1 gigabir ethernet,Realtek RTL8111HN, Wake on LAN |
| Ses Özelliği | Yüksek Çözünürlüklü HD ses,Audio, Realtek ALC662 |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2xUSB 3.1 Gen 2/4xUSB 3.1 Gen 1/1xMikrofon /1xKulaklık /1xKart okuyucu (isteğe bağlı) |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;4xUSB 2.0/1xSeriport/1xParalelport(isteğe bağlı)/1xEthernet(RJ-45)/1xVGA/1xDispalyport/1xHDMI |
| Güç Kaynağı | 180 Watt |
| Klavye | USB klavye |
| Mouse | USB mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 145mm x 276mm x 360mm/5.7 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.