LENOVO V530 10US00KGTX i5-8400T 8GB 256GB SSD 21.5''FDOS
Stok Kodu
10US00KGTX
32.802,65 TL
Havale
31.818,57 TL
3.674,17 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Adı | Lenovo V530 10US00KGTX 21.5-i5 8400-8G-256SSD-Dos Siyah |
| Kategori | All In One Bilgisayar |
| Marka | Lenovo |
| Üretici Kodu | 10US00KGTX |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i5 |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-8400 processor 2.80 GHz (9M Cache, up to 4.00 GHz, 6 Çekirdekli) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Monitör | IPS |
| Ekran Boyutu | 21.5" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 |
| Dokunmatik | Yok |
| Bellek | 8GB |
| Bellek Tipi | 2666 MHz DDR4 |
| Bellek Yuvaları | 2 x SO-DIMM |
| Optik Sürücü | DVD±RW |
| Disk Kapasitesi | 256GB SSD |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı Markası | Intel® UHD 630 Grafik |
| Kart Okuyucu | 3'ü 1 arada Kart Okuyucu |
| Yonga Seti | Intel B360 |
| Kasa Tipi | All-In-One |
| Ses Özelliği | Conexant CX20726 |
| Ağ Denetleyici | Realtek RTL8111G |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI-in |
| 1 x HDMI-out | |
| 3 x USB 3.1 | |
| 3 x USB 2.0 | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon | |
| Genişleme Yuvaları | 2 x M.2 |
| Klavye / Fare | USB Calliope Siyah Klavye / USB Calliope Siyah Fare |
| Hoparlör | 2 x 3W Hoparlör |
| Güç Kaynağı | 90W |
| Kasa Boyutları | 490.2 x 228.0 x 408.7 mm |
| Garanti Yılı | 2 Yıl Standart Garanti |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.