LENOVO V530 İ5-9400 4GB 1TBHDD FDOS 11BH002ATX
Stok Kodu
PC.LEN.11BH002ATX
25.694,50 TL
Havale
24.923,66 TL
2.878,00 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo V530 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-9400 (6C / 6T, 2.9 / 4.1GHz, 9MB) |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk-SATA | 1 TB |
| Disk Yuvaları | İnce harici ODD yuvası /2,5" HDD/SSD yuvası(isteğe bağlı) veya 3,5" HDD/SSD yuvası (isteğe bağlı) |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı(Tümleşik) |
| Optik Sürücü | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Denetleyici | Entegre 100 / 1000M |
| Ses Özelliği | Yüksek Çözünürlüklü HD ses,Audio, Realtek RT8ZZHN |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;6xUSB 3.1 Gen 2/4xUSB 3.1 Gen 1/1xMikrofon /1xKulaklık /1xKart okuyucu (isteğe bağlı) |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;4xUSB 2.0/1xSeriport/1xParalelport(isteğe bağlı)/1xEthernet(RJ-45)/1xVGA/1xDispalyport/1xHDMI |
| Güç Kaynağı | 180 Watt |
| Klavye | USB klavye |
| Mouse | USB mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 145mm x 276mm x 360mm/5.7 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.