LENOVO V530 İ5-9500 4GB 256GB SSD FDOS
Stok Kodu
11BH005YTX
22.397,81 TL
Havale
21.725,87 TL
2.508,74 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | PC |
| Marka | Lenovo |
| Model | Lenovo V530-15ICR |
| İşlemci Tipi | Intel® Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-9500 (6C / 6T, 3.0 / 4.4GHz, 9MB) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DIMM DDR4-2666 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Sabit Disk | SSD 2.5" SATA6Gb/s Opal |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı Markası | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Kasa Tipi | Tower |
| Medya Okuyucu | 7-in-1 |
| Olptic Sürücü | 9.0mm DVD±RW |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Klavye ve Mouse | USB Klavye ve Mouse |
| Power Supply | 180W 85% |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.