LENOVO V530 İ7-8700 8GB 1TB FDOS TOWER MASAÜSTÜ PC 11BH002BTX
Stok Kodu
PC.LEN.11BH002BTX
37.731,27 TL
Havale
36.599,33 TL
4.226,22 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 1 |
| Bluetooth Özelliği | Yok |
| Ekran Kartı Markası | Intel |
| Ekran Kartı Modeli | Intel HD Graphics |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Ethernet | Var |
| Harddisk Kapasitesi | 1 TB |
| HDD Hızı | 7200 RPM |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 12 MB Cache |
| İşlemci Nesli | 8.Nesil |
| İşlemci Numarası | 8700 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi | FreeDos, Yok (Free Dos) |
| Kart Okuyucu | 7-in-1 Kart Okuyucu |
| Klavye ve Mouse | Var |
| Kullanım Amacı | Ev |
| Monitör | Yok |
| Mönitör | Yok |
| Optik Sürücü | DVD RW |
| Power Supply | 180 W |
| Ram (Sistem Belleği) | 8 GB |
| Ram Kapasitesi | 32 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| SSD Kapasitesi | Yok |
| Temel İşlemci Hızı | 3,2 GHz |
| USB (Adet) | 10 |
| USB 2.0 | 4 Adet |
| USB 3.1 | 6 Adet |
| Webcam | Yok |
| Wireless Özelliği | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.