LENOVO V530S 10TX000STX i3C59:D80-8100 4GB 1TB
Stok Kodu
10TX000STX
17.469,19 TL
Havale
16.945,12 TL
1.956,70 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo V530S |
| İşlemci Tipi | Intel Core i3 |
| İşlemci | Core i3-8100 (4C/4T, 3.6GHz, 6MB) |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk-SATA | 1 TB |
| Disk Yuvaları | İnce harici ODD yuvası /2,5" HDD/SSD yuvası(isteğe bağlı) veya 3,5" HDD/SSD yuvası (isteğe bağlı) |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı(Tümleşik) |
| Optik Sürücü | DVD ± RW |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ağ Denetleyici | 1 gigabit ethernet,Realtek RTL8111HN, Wake on LAN |
| Ses Özelliği | Yüksek Çözünürlüklü HD ses,Audio, Realtek ALC233 |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2 USB 3.1 Gen 2, two USB 3.1 Gen 1, microphone (3.5mm),
combo audio/ microphone jack (3.5mm), optional media reader |
| Giriş / Çıkış Portları |
|
| Güç Kaynağı | 180 Watt |
| Klavye | USB klavye |
| Mouse | USB mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 100mm x 275mm x 270mm/4.2 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.