DELL AIO INSPIRON 3464-B20W1081C i5-7200U 8G 1TB 920MX 2GVGA 23.8 FHD NON-TOUCH W10
Stok Kodu
210139334
44.160,37 TL
Havale
42.835,56 TL
4.946,33 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 23.8 inç |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i5 |
| işlemci Kodu | i5-7200U |
| İşlemci Hızı | 2,50 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| Anabellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Bellek Hızı | 1600 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - HDD | 1 TB |
| Monitör Türü | LED |
| Monitör Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Türü | Harici |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Ekran Kartı | INVIDIA GeForce 920MX |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Kartı | 10/100 |
| WIFI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Hoparlör | Var |
| Güç Kaynağı | 120 Watt |
| Klavye | Kablosuz |
| Fare | Kablosuz |
| Renk | Siyah |
| TV-Tuner | Yok |
| Görüntü Bağlantıları | VGA Çıkışı |
| COM Port | Yok |
| SeriPort | Var |
| ParelelPort | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Marka / Seri | DELL INSPIRON |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
DELL AIO INSPIRON 3464-B20W1081C i5-7200U 8G 1TB 920MX 2GVGA 23.8 FHD NON-TOUCH W10
44.160,37 TL