DELL AIO INSPIRON 7777-B70D256WP161C i7-8700T 16G 1TB 256SSD NVIDIA GTX1050 4GVGA 27 FHD IPS TOUCH W10
Stok Kodu
210179386
111.368,08 TL
Havale
108.027,03 TL
12.474,15 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 27 inç |
| İşlemci Tipi | 8. Nesil Intel Core i7 |
| işlemci Kodu | i7-8700T |
| İşlemci Hızı | 4,00 GHz |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Disk Tipi | SATA |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - HDD | 1 TB |
| Monitör Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Bluetooth | Var |
| Renk | Gri |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
DELL AIO INSPIRON 7777-B70D256WP161C i7-8700T 16G 1TB 256SSD NVIDIA GTX1050 4GVGA 27 FHD IPS TOUCH W10
111.368,08 TL