DELL G5 İ7-10700F 16GB 1TB SSD 8GB RTX2070 W10H G5DT-8B70W161N
Stok Kodu
PC.DEL.G5DT-8B70W161N
98.903,41 TL
Havale
95.936,31 TL
11.078,01 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HIZLI STOKTAN KARGO
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | DELL |
| Ürün Ailesi | DELL G5DT |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-10700F |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666MHz |
| Bellek Yuvası | 4 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 1 TB |
| Disk Yuvaları | 5x2,5 " veya 3,5" |
| Ekran Kartı Modeli | Nvidia GeForce RTX 2070 Super |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB |
| Optik Sürücü | YOK |
| Kart Okuyucu | YOK |
| Ağ Denetleyici | Entegre Gigabit LAN |
| Ses Özelliği | Entegre Realtek HD ALC221 Audio |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2xUSB 2.0/1xUSB 3.1/1xUSB 3.1 Gen Type-C/Kulaklık girişi/1xkart okuyucu(opsiyonel) |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;4xUSB 3.1/2xUSB 2.0/2xDisplayport/1xses-çıkışı/1xRJ-45/1xPs2 mouse girişi/1xPs2 klavye girişi |
| Güç Kaynağı | 900W |
| Klavye | USB İş İnce Kablolu Klavye |
| Mouse | Optik USB Mouse |
| Kasa Tipi | - |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 36X30X16 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.