DELL INSPIRON 3573 15.6'' HD Intel N4000 4GB 500GB HDD UBUNTU
Stok Kodu
3573-BN4000F45C
15.569,80 TL
Havale
15.102,70 TL
1.743,95 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
|
Kategori |
Dizüstü |
| Marka | Dell |
| Model | DELL Inspıron 3573 |
| İşlemci Tipi | Intel Celeron |
| İşlemci | Intel N4000 2.60 GHz |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | HD/1366 x 768 |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Bellek Kapasitesi | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Disk Kapasitesi | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Grafik 600 |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000 Gigabit |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | 3 in 1 kart okuyucu |
| Klavye & Mouse | Numerik Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| Batarya | 4 hücreli |
| Pil | 40 Wh |
| Boyutlar | 23,65 mm x 380 mm x 260,3 mm /2.13 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.