DELL INSPİRON 5490 S210D256WP81C İ5-10210U 8GB 1TB 256GB SSD 2 GB 23.8’’ LNX
Stok Kodu
S210D256WP81C
50.154,66 TL
Havale
48.650,02 TL
5.617,74 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 |
| İşlemci Tipi | Intel Core İ5 |
| İşlemci Modeli | i5-10210U 1.60GHz Turbo 4.20GHz 6MB |
| Sistem Belleği (Gb) | 8 Gb |
| Bellek Türü | DDR4 2666MHz |
| Bellek Düzeni | 1 x 8GB |
| Max.Bellek | 16GB |
| Toplam Bellek Slotu | 2 |
| Sabit Disk | 1 Tb |
| Sabit Disk Hızı | 5400rpm |
| SSD | 256 Gb |
| SSD Slotu | M.2 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımsız (2 Gb) |
| Grafik Serisi | GeForce MX100 |
| Grafik İşlemcisi | GeForce MX110 |
| Grafik Yapısı | GDDR5 |
| Grafik Genişliği | 64Bit |
| Ekran Boyutu | 23.8" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Özelliği | Full HD IPS AntiGlare Led Panel |
| Ekran Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Optik Okuyucu | Yok |
| Ses | Tümleşik ses kartı |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özelliği | 802.11ac |
| Bluetooth | Versiyon 4.1 |
| Ethernet | 10/100/1000 (Gigabit) |
| Hdmı | Var |
| Usb Portu | 1 x USB 2.0 - 3 x USB 3.1 |
| Klavye Mouse | Kablolu |
| Renk | Beyaz |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.