DELL LATİTUDE 3500 N032L350015EMEA_U i7 8GB/256GB FDOS
Stok Kodu
N032L350015EMEA_U
47.040,87 TL
Havale
45.629,64 TL
5.268,97 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci | Intel Core i7-8565U Processor (8M Cache, up to 4.60 GHz) |
| İşletim Sistemi | Ubuntu Linux 18.04 |
| Ekran Çözünürlük | 15.6″ FHD (1920 x 1080) Anti-Glare Non-Touch |
| Bellek | 8GB (1x8GB) 2666MHz DDR4 |
| Slot Sayısı | 2 DIMM-32 gb maksimum bellek |
| Sabit Disk | M.2 256GB PCIe NVMe Class 35 Solid State Drive |
| Ekran Kartı | Nvidia GeForce MX130 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Parmak izi ve/veya Smart Card Okuyucu | Opsiyonel |
| Webcam | Entegre HD Kamera |
| Ses | Entegre Hoparlör, Entegre Mikrofon |
| Modem-Ethernet | 10/100/1000 ethernet |
| Batarya | 4 hücreli 56Wh |
| Garanti | 2 Yıl Yerinde Garanti |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.