Dell Latitude 3510 i5-10210U 8GB 512GB 15.6'' FreeDos Taşınabilir Bilgisayar N011L351015EMEA_UE1
Stok Kodu
NB.DEL.N011L351015EMEA_UE1
37.731,27 TL
Havale
36.599,33 TL
4.226,22 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Dell Latitude 3510 i5-10210U 8GB 512GB 15.6" FreeDos Taşınabilir Bilgisayar N011L351015EMEA_UE1
| 10/100 Ethernet | Var |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Bellek Yuvası | 1 |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Cihaz Ağırlığı | 1 - 2 kg |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Onboard |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı İşlemcisi | Intel UHD Graphics |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ekran Özelliği | Full HD |
| Ekran Panel Tipi | IPS |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 6 MB Cache |
| İşlemci Nesli | 10.Nesil |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | 10210U |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye | Q Türkçe |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Maksimum İşlemci Hızı | 1,6 GHz |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Paket İçeriği | Notebook |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 8 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| Renk | Siyah |
| SSD Kapasitesi | 512 GB |
| Şarjlı Kullanım Süresi | 4 - 6 Saat |
| Temel İşlemci Hızı | 1,60 GHz |
| Usb 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| USB 3.1 | 1 Adet |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Dell Latitude 3510 i5-10210U 8GB 512GB 15.6'' FreeDos Taşınabilir Bilgisayar N011L351015EMEA_UE1
37.731,27 TL