Dell Latitude 5430 i7-1255U 16GB 512GB W11P 14''
Stok Kodu
NB.DEL.A-LATI5430-14
63.729,06 TL
Havale
61.817,19 TL
7.138,19 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Dell Latitude 5430 i7-1255U 16GB 512GB W11P 14''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Dell |
| Model | Latitude 5430 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-1255U, vPro® Essentials (12MB, 10 core, 12 thread, up to 4.70 GHz Turbo) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200 MHz |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | PCIe x4 NVMe, SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel® Iris® Xe Grafik Kartı |
| Dahili Web Kamerası | 30 fps'te 1920 x 1080p |
| Hoparlör | 2 x 2W stereo hoparlörler |
| Adaptör | 4 Cell, 58 Wh |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD 1920 x 1080, 60 Hz, parlama önleyici, dokunmatik olmayan, %45 NTSC, 250 nit |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q Klavye |
| Boyutlar (GxDxY) | 321.40 .4 mm mm x 212 mm mm x 19,3 mm |
| Ağırlık | 1.36 kg |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Ethernet | 1x RJ-45 |
| Wlan / Bluetooth | Intel® AX201, çift bantlı 2x2 , Wi-Fi 6 (WiFi 802.11ax) (Gig+), Bluetooth® 5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 PowerShare |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt™ 4, Power Delivery ve DisplayPort özellikli (USB Type-C™) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Evrensel Kulaklık Jakı |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Dell Türkiye Yerinde Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.