DELL Latitude 5530 i7-1255U 16G 512G 15,6'' Windows 11 Pro
Stok Kodu
NB.DEL.A-LATI-5530-06
65.660,07 TL
Havale
63.690,27 TL
7.354,47 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Dell |
| Model | Latitude 5530 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 2. Nesil Intel® Core™ i7-1255U vPro® Essentials3 (12 MB önbellek, 2+8 çekirdek, 12 iş parçacığı, 1,70 GHz ila 4,70 GHz, 15 W) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200 MHz |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | PCIe x4 NVMe, SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD Kamera |
| Hoparlör | Stereo hoparlörler, Çift dizili mikrofon |
| Adaptör | 3 hücreli, 41 WHr |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | FHD 1920 x 1080, 60 Hz, parlama önleyici, dokunmatik olmayan, %45 NTSC, 250 nit |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q Klavye |
| Boyutlar (GxDxY) | 357,8 mm x 233,3 mm x 19,87 mm |
| Ağırlık | 1,59 kg |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Ethernet | 1x RJ-45 |
| Wlan / Bluetooth | Intel® AX201, 2x2 MIMO, 2400 Mb/sn, 2,4/5 GHz, Wi-Fi 6 (WiFi 802.11ax), Bluetooth® 5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 (1. Nesil) bağlantı noktası |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 PowerShare özellikli bağlantı noktası |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt™ 4, Power Delivery ve DisplayPort özellikli (USB Type-C™) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Evrensel Kulaklık Jakı |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Dell Türkiye Yerinde Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.