DELL M3530 SIMSEK 15.6'' FHD i7-8850H 16GB 512GB SSD 4GB/P600 W10P
Stok Kodu
M3530- SIMSEK
105.536,58 TL
Havale
102.370,48 TL
11.820,98 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Tech Data-Çağla
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Dell |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Dell Precision M3530 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ Processor i7-8850H (6 Core, 9M Cache, 2.60GHz, 4.3GHz Turbo, 35W), vPro |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anabellek | 16GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 512 GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro P600 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | Dahili stereo hoparlörler |
| Klavye & Mouse | Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 92 Wh |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SD Hafıza Kartı Okuyucu/1x USB C Tipi Bağlantı Noktası (isteğe bağlı Thunderbolt 3 ile)/ |
| Giriş/Çıkış Portları | 3x USB3.1 Gen1 (1x PowerShare Yetenekli)/ 1x HDMI 2.0/1x VGA/1x Kulaklık / mikrofon karma girişi/ 1x RJ-45/ İsteğe bağlı SIM Kart yuvası |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.