DELL M3541-BERLIN 15.6'' FHD i5-9400H 8GB 256GB SSD 4GB/P620 W10 PRO
Stok Kodu
210195655
81.541,15 TL
Havale
79.094,92 TL
9.133,29 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Dell |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Dell Precision M3541 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | 9th Generation Intel Core i5-9400H Processor (4 Core, 8MB Cache, 2.5 GHz, 4.3GHz Turbo, 35W vPro) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anabellek | 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 Non-ECC |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 256GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro P620 |
| Ekran Kartı Belleği | 4GB |
| Ekran | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | Dahili stereo hoparlörler |
| Klavye & Mouse | Numerik klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 97 Wh |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.